EonStor A16F-R2431 / 32 TERABYTE

ID#902
EonStor A16F-R2431 / 32 TERABYTE ID#902
0 ,000 Tomans

دسته بندی ها: تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات رومیزی

Share:


هاست ES A16F-R2431

مشخصات 3U، کنترل کننده RAID، 4 کانال هاست FC-4G زیر سیستم SATA RAID 16-drive

EonStor A16F-R2431 به گونه ای طراحی شده است که می تواند همواره روشن باشد و از عملیات دسترسی بالایی 24×7 برخوردار است. آرایه A16F پاسخگوی اکثر نیازها است و شامل تمام مکانیزم های ضروری مقاوم در برابر خطا، اعم از کنترل کننده Failover/failback ، کش هماهنگ حمایت کننده باتری، با کیفیت بالا و اجزای اضافی می باشد. پیرامون جدیدترین ASIC400، با افزایش پهنای باند گسترده، ساخته شده است. آرایه قادر به ارائه عملکرد فوق العاده ای است به ویژه هنگام پردازش توازن مجموعه، مانند RAID6.

زیر سیستم، علاوه بر ویژگی های برجسته آن، تقریباً بیش از نیمی از توان عملیاتی سیستم را از طریق رابط های کانال فیبر 4Gbps، ارائه می دهد. بای پَس onboard و درایور های چندگانه EonPathTM، با هشت درگاه (پورت) هاست باعص شده است که زیرسیستم دارای قابلیت همکاری فوق العاده با محیط های موجودی SAN و همچنین دارای نقاط اتصال اضافی برای افزایش مسیر باشد.

قابلیت اطمینان

هاست ES A16F-R2431 به شکل کامل از پشتیبانی پیشرفته، سرمایه گذاری درجه (کلاس) RAID برخوردار می باشد.

درایو های منطقی متعدد یا ظرفیت های منطقی در کنار سطوح پیکربندی وجود دارد دارد که این سطوح از RAID0 شروع می شود تا RAID60 با سطوح متعدد، که به تازگی تبدیل به یک ضمیمه اختصاصی شده است که حفاظت بی سابقه ای را با توانایی رسیدگی به خطا بر روی هر دو دیسک درایو ارائه می دهد. درایوهای چندگانه EonPath، در حال حاضر برای ویندوز در حال اجرای سرورهای برنامه کاربردی، سولاریس یا سیستم هامل های لینوکس، در دسترس هستند. EonPath چند تابع IO را با به رسمیت شناختن و مدیریت مسیرهای مقاوم در برابر خطای داده ها در یک ظرفیت فردی RAID، فراهم می کند. قابلیت اطمینان بیشتر از طریق مکانیزم کپی مسیر هنگام آسیب اجزای کابل، به دست آمده است. EonPath همچنین دارای الگوریتم توازن بار می باشد که به سرعت بخشیدن به توان عملیاتی در سرتاسر لینک های ذخیره سازی هاست داده ها، کمک می کند.

دسترسی

A16F-R2431 دسترسی بالای ساختار EonStor را به صورت پیشرفته تر به ارث می برد مانند انطباق با RoHS و ماژول های دوباره طراحی شده. مسیرهای الکتریکی و سیگنالی، که برای افزایش سطح اجزاء ساخته شده اند، در میان یک سطح فرعی و واسط با اجزای مهم، با استفاده از اتصالات با کیفیت، ایجاد شده اند. طراحی بسیار یکپارچه این اجازه را می دهد که تمام اجزای مهم از قبیل هارد دیسک ها، کنترل کننده های RAID، منابع تغذیه، ماژول های خنک کننده، سنسورها و مدار تشخیص به عنوان یک مجموع ارگانیک عمل کنند. حالت خطا باعث اقدامات واکنشی و پیشگیرانه، مانند پوشاندن فوری تراز، می شود که احتمال از دست رفتن اطلاعات یا آسیب بیشتر را کاهش می دهد.

قابلیت مدیریت

درگاه (پورت) اترنت موجود در زیرسیستم دسترسی آسان به SANWatch (واحد مدیریت ذخیره) مبتنی بر جاوا را برای پیکربندی از راه دور، مدیریت و عملیات نظارت تضمین می کند. SANWatch، راحتی «یکبار نصب کنید، همه جا اجرا کنید» را با یک رابط کاربری گرافیکی سازگار فراهم می کند. علاوه بر این، زیرسیستم می تواند از طریق پنل صفحه کلید ال سی دی، ترمینال RS-232C و شبکه راه دور، در دسترس باشد.

فن آوری های هوشمند اینفورترند

سیستم عامل ما با بیش از ده سال سابقه در طراحی ذخیره سازی RAID، پروتکل فوق العاده متراکم و انواع الگوریتم های غنی را برای مقابله با شرایط سخت برنامه های ذخیره سازی، عرضه می دارد. فن آوری ها برای پردازش I/O، اداره درایو و مدیریت سیستم، هوشمند هستند.

IOSmart:

فن آوری های IO Smart از توابع خاص و گزینه های پیکربندی تشکیل شده اند که مشخصات گوناگون I/O را به منظور پاسخگویی به نیازهای برنامه های کاربردی امروز، که به سرعت در حال افزایش است، کنترل می کنند؛ این توابع عبارتند از: اندازه مناسب نوار، روش تطبیقی در نوشتن، حالت های بهینه سازی، امنیت تضمین­شده I/O و چند رشته ای تنظیم شده خودکار، readahead پیشگویانه، طبقه بندی شده و یا نوشتن گروهی.

Drv Smart:

Drv Smart از الگوریتم های پیشگیرانه خطا تشکیل شده است که درستی داده ها را زمانی که شرایط مربوط به عیوب هارد دیسک رخ می دهد، تضمین می کند. مکانیزم Drv Smart نقص های جزئی را برطرف می کند، زمان واکنش را افزایش می دهد، زمان بیشتری برای آماده سازی یک بازسازی می دهد و در به حداقل رساندن تأثیر شدید عملکرد کمک می کند. توابع DrvSmart شامل مدیا اسکن و زمانبند دستورات (Task Scheduler)، یدک داغ، درایو رومینگ، اسمارت و کتابچه راهنمای کاربر و غیره می باشد.

Sys Smart:

Sys Smart، نظارت بر محوطه را با قابلیت های مدیریت سیستم عامل ترکیب می­کند تا احتمال سرعت پاین ناشی از عیوب سخت افزاری را به حداقل برساند. زیرسیستم های اینفورترند، با Sys Smart، در برابر شرایط عملیاتی شدید، هوشمندانه تر مدیریت و محافظت می شوند. توابع Sys Smart شامل مکانیسم های حفاظت از داده ها و نظارت بر ابزار های مختلف و روش ها همراه با مدیریت قدرتمند RAIDWatch می باشد.

 • مرور
 • مشخصات
 • کنترل های توأماً فعال با ویژگی های مقاوم در برابر خطا
 • دو کانال هاست FC-4G در کنترل
 • پهنای باند متراکم جانب هاست 16Gbps
 • حداکثر 8 درگاه (پورت) هاست با بای پس onboard (هاب onboard)
 • سخت افزار RAID6 به واسطه یک موتور XOR اختصاصی
 • تا 2GB کش DDR در هر کنترل
 • با ظرفیت 16 هارد دیک SATA-II با NCQ
 • بالاترین تراکم در 3U برای بالا بردن ظرفیت خام تا 12TB
 • مدیر RAIDWatch جاسازی شده، مبتنی بر مرورگر
 • توازن هوشمند بار؛ داخلی و بین لینک های هاست به وسیله نرم افزار چند مسیره EonPathTM

رابط هاست به درایو

پیکر بندی

مدل

فاکتور فرم

FC به SATA

کنترل کننده دوتایی

ES A16F-R2431

3U rack-mount