رایان صبا بعنوان اولین سایت فروشگاه اینترنتی در ایران فروش حضوری ندارد . بنابراین نحوه پرداخت مبلغ سفارش فقط به صورت حواله نقدی میباشد.

  •  با توجه به سقف تراکنشها در هر روز، لطفا برای خرید محصولات بالای 50 میلیون تومان از گزینه حواله بانکی استفاده کنید
  •  بازگشت کالا فقط در صورت مغایرت و بصورت آکبند و پلمب باز نشده امکان‌پذیر است.
  •  برای دریافت سریع سفارشات لطفا پرداخت های خود را مستقیما به حساب بانکی ما واریز نمایید
برای این منظور دو روش پرداخت در نظر گرفته شده در روش اول میتوانید مبلغ سفارش خود را بصورت حواله بانکی و یا کارت به کارت انجام دهید سپس فیش پرداخت خود را از طریق واتس اپ یا تلگرام برای بخش فروش ارسال کنید
در صورتی که رمز دوم کارت پرداخت شتاب دارید مطمئن تربن و بهترین روش پرداخت درگاه اینترنتی میباشد . در روش دوم پرداخت با اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک مبلغ فاکتور خود را تسویه می کنید.
امکان پرداخت در محل و فروش اقساط میسر نمی باشد
کلیه هزینه های حمل به عهده خریدار میباشد .
پس از مراحل تکمیل سفارش لطفا از طریق تلفن یا چت واتس اپ با رایان صبا تماس گرفته و در خصوص سفارش خود مطمئن شوید . سپس مبلغ کل فاکتور را به درگاه پرداخت اینترنتی وصل شده و یا به یکی از شماره حسابهای بانکی مشخص شده در سایت توسط دستگاه خود پرداز و یا مراجعه به بانک واریز نمایید تا نسبت به ارسال کالای شما اقدام شود
بعد از انجام حواله تصویر حواله بانکی ( تصویر فیش بانکی معتبر ) به تلگرام و یا واتساپ شرکت ارسال نمایید

بدیهی است هزینه ارسال سفارشات بر عهده مشتری می باشد

برای اطلاع از روشهای ارسال لطفا رویه های ارسال را مطالعه بفرمایید

لطفاً توجه داشته باشید! کلیه کالاهایی که در رایان صبا به فروش میرسد اصلی بوده و هیچگونه کالای کارکرده و غیر اصلی ، جعبه باز و استوک به فروش نمیرسد.

فروشگاه رایان صبا دارای اینماد (مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت) میباشد با خیالی آسوده به خرید خود بپردازید و در سریعترین زمان(2 ساعته در تهران و 24 ساعته در شهرهای بزرگ) سفارش خود را تحویل بگیرد.